AKTUALNOŚCI

Dzień Kobiet w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.

                                      Dzień Kobiet w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim.

Na zaproszenie Pana Krzysztofa Komorskiego – Wojewody Lubelskiego Pani Katarzyna Pietrzak- Wójt Gminy Jeziorzany uczestniczyła w dniu 10 marca 2026 r. w uroczystości z okazji Dnia Kobiet, zorganizowanej w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim. Uroczystość była wyrazem przekonania, że sukces regionu tworzą ludzie, a w szczególności kobiety, które każdego dnia swoją determinacją, kompetencjami i ciężką pracą zmieniają oblicze Lubelszczyzny.

„Dziękuję za wyzwania, których się podejmujecie, za Waszą konsekwencję, siłę, inicjatywy oraz za to, że tak skutecznie pokazujecie nam – mężczyznom – że przestrzeń, która w naszej percepcji często bywa „polem bitwy”, może być miejscem bardziej cywilizowanym, wypełnionym dobrą, kobiecą energią. Jestem pełen podziwu dla Was – liderek społecznych, liderek w swoich obszarach. Dzięki Waszej sile, a siła jest kobietą, można przenosić góry”- mówił Wojewoda Lubelski.

Fot.- LUW