W dniu 20.10.2025r. w Urzędzie Marszałkowskim odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród i wyróżnień w konkursie „Nasz Sołtys”. Pani Agnieszka Krasucka odebrała nagrodę i gratulację z rąk Pana Marszałka Jarosław Stawiarski, Wicemarszałka Pana Marek Grzegorz Wojciechowski oraz Pani Ewy Szałachwiej – Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Lublinie.
Gratulujemy Pani Agnieszko!
Dziękujemy za ogromne zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnej społeczności i promowanie Gminy Jeziorzany.
Życzymy dalszych sukcesów!


