Szanowni Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice!
Dziś rozpoczynamy kolejny rok szkolny- nowy etap w edukacji młodego pokolenia i następny rozdział w pracy zawodowej w systemie edukacji!
Z tej okazji życzę Uczniom wiele radości i satysfakcji z odkrywania świata wiedzy, sprawnego poszerzania kompetencji i umiejętności, realizacji ambitnych planów życiowych i wielu przyjaciół w szkolnej codzienności. Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzę poczucia zadowolenia z dobrze spełnianego obowiązku oraz samych pozytywnych owoców pracy na rzecz kształtowania serc i umysłów młodego pokolenia. Rodzicom – życzliwej i bezpiecznej atmosfery w szkole, pełnej szacunku i zaufania we wspólnej pracy wokół najważniejszego podmiotu, jakim są ich dzieci.
Niech ten rok szkolny 2025/26 w Szkole Podstawowej w Przytocznie będzie spokojny, bezpieczny, pełen ciekawych i pasjonujących wyzwań!
Serdecznie pozdrawiam całą szkolną społeczność!
Katarzyna Pietrzak – Wójt Gminy Jeziorzany


