W dniach 20 i 21 lutego 2026 r. w okresie zimowych ferii w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Jeziorzany. Pierwszego dnia w rywalizacji uczestniczyły dzieci i młodzież z terenu Gminy Jeziorzany, a drugiego dnia w zawodach brali udział dorośli. Organizatorami wydarzenia sportowego byli: Pani Katarzyna Pietrzak- Wójt Gminy Jeziorzany oraz Szkoła Podstawowa w Przytocznie na czele z Panem Dyrektorem Jackiem Guzem. Pierwszego dnia w zawodach wzięło udział 19 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych. Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze pełnej pozytywnych emocji i w duchu fair-play. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe medale, a laureaci trzech pierwszych miejsc-puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez lokalny samorząd. Podobne emocje i nagrody towarzyszyły dorosłym zawodnikom. Dziękujemy wszystkim sportowcom i współorganizatorom za udział w tym pięknym wydarzeniu sportowym








