AKTUALNOŚCI, Galeria

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY JEZIORZANY – Relacja i zdjęcia.

Dziękuję za udział w Turnieju o Puchar Wójta gminy Jeziorzany, może zawodników niewielu ale poziom wysoki.

Gratulacje dla Panów, którzy zajęli najlepsze miejsca – na podium. Puchary i nagrody rzeczowe wręczyłem osobiście Najlepszym Zawodnikom.

I miejsce – Pan Krzysztof Kos – Jeziorzany.

II miejsce – Pan Piotr Sułek – Jeziorzany.

III miejsce – Pan Adrian Grzelak – Jeziorzany.

Do zobaczenia za chwilę, bo kolejny Turniej o Puchar Wójta Gminy Jeziorzany już w czerwcu – dla każdej kategorii wiekowej, zgodnie z wolą zawodników. Miejsce – Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie. Szczegóły będziemy podawać w odpowiednim czasie. Ćwiczyć warto ciągle. Dla zwycięzców oczywiście przewidziano atrakcyjne nagrody.

Podziękowania składam dla: OSP KSRG Jeziorzany – za pomoc w realizacji zadania oraz Pani Annie Miturze z Przytoczna za udział w Turnieju jako Sędzia zawodów. Podziękowania również dla wszystkich innych, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji Wydarzenia, szczególnie dla Pana Kamila Szabelskiego z Jeziorzan.

Do zobaczenia za chwilę.

Wygrał ten, który był Najlepszy… od lewej: Pan Piotr Sułek – II miejsce, Wójt – bez pucharu bo nie brał udziału jako zawodnik, Pan Krzysztof Kos – I miejsce, Pan Adrian Grzelak – III miejsce, Pani Anna Mitura – Sędzia Zawodów.

Mariusz Grobel