AKTUALNOŚCI, Galeria

VII Koncert Kolęd i Pastorałek, Jeziorzany 2024 r. Fotorelacja.

VII Koncert Kolęd i Pastorałek .

W sobotę 20 stycznia br. w gościnnych progach kościoła pod wezwaniem Trójcy Świętej w Jeziorzanach odbył się VII koncert Kolęd i Pastorałek.

W tym wyjątkowym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: ks. Marek Andrzejuk – proboszcz parafii p.w. Trójcy Świętej w Jeziorzanach, Wójt Gminy Jeziorzany Pan Mariusz Grobel, Burmistrz Ostrowa Lubelskiego Pan Józef Gruszczyk, Zastępca Wójta Gminy Jeziorzany Pan Jerzy Bańkowski, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jeziorzanach Pani Małgorzata Szabelska, radni i sołtysi gminy, ludowe zespoły śpiewacze oraz publiczność.

W czasie koncertu wystąpili kolejno:

Ludowy Zespół Śpiewaczy z Krępy, Zespół Śpiewaczy z Talczyna, Duet młodzieżowy Dominika i Radosław Wileńscy, Zespół Śpiewaczy z Górki Kockiej, Zespół wokalno-muzyczny ,,Nadzieja” z Michowa, Zespół Śpiewaczy ,,Kumy” z Przytoczna, Zespół Śpiewaczy ,,Ostrowianki-Polesianki” z Ostrowa Lubelskiego oraz Schola Dorosłych z Jeziorzan.

Dziękujemy wszystkim za udział we wspólnym kolędowaniu. Zapraszamy już wkrótce, na kolejny VIII już Koncert Kolęd i Pastorałek…